Login

Lost your password?
Don't have an account? Sign Up

BİZ KİMİZ?

Oto Çekiciniz, İstanbul'da faaliyet gösteren bir çekici ve kurtarıcılık firmasıdır. Arıza yapan ve ya kaza yapmış araçlarınızı, olduğu yerden alıp, dilediğiniz yere sorunsuzca transfer ediyoruz.

Sektöre öncülük etmiş birçok firmada tecrübeler edinmiş uzman personellerle, siz değerli müşterilerimize, kaliteli hizmet anlayışıyla çekici ve kurtarıcı hizmetleri sunmaktayız. 4 cümlede bizi tanıyın:

İlkeli hizmet anlayışımızdan ödün vermeden, senelerdir sunduğumuz hizmetlerden doğan müşteri memnuniyetimize olan güvenimiz, bizi sektörün en iyileri arasında olmaya layık görmüştür. Sizin için çalışıyoruz!

Bize fark katanlar

Bazı şirketlerin olmazsa olmazları vardır. Bizi biz yapan birkaç özelliğimizi sizin için derledik. Açıklamalarını da alt sekmelerine yazdık. Umarız ki, bizi tanımanıza yardımcı olabiliriz. 35 yıldır sizin için çalışıyoruz!

Güvenli hizmet
99%
Hızlı servis
95%
Uygun fiyatlar
86%
Profesyonel personeller
96%
Teknoloji
89%

Gerçekleştirecek olduğumuz tüm çekici ve kurtarıcı hizmetleri, şirketimizin garantisi altındadır.

Siz sadece konumunuzu gönderin. Ne kadar kısa sürede servis sağladığımızı gözlerinizle göreceksiniz.

Fahiş fiyatlara son! Aracınızın alındığı ve bırakıldığı yere göre ölçümlerimizi yapıp, verdiğimiz hizmete değer biçiyoruz. Kabul etmemenizin mümkün olmadığı derecede uygun fiyatlarla cebiniz yanmıyor.

Alanının en iyisi denebilecek kadar profesyonel personellerle çalıştığımızdan dolayı, aracınız için satın aldığınız çekici ve kurtarıcı hizmeti, sorunsuz yerine getirilir.

İleri otomotiv teknolojilerini verdiğimiz hizmetlere uyarlıyoruz. 

KALİTELİ ÇEKİCİ HİZMETİ Mİ ARIYORSUNUZ?

Yıllardır sizin için çalışıyoruz. Online başvuruda %10 indirim fırsatını kaçırma!