Himetlerimiz

Sunduğumuz Hizmetler

Alanında uzman personellerle, geniş filo seçeneklerimizle, siz değerli müşterilerimize İstanbul’un her yerinde 7 gün 24 saat en hızlı hizmeti veriyoruz. Saatlerce hizmet almak için beklemek yok! Arıyorsunuz, aradığınız an, size en yakın ekibimizi hizmetinize sunuyoruz. Herhangi bir güvencenizin olup olmaması da artık sorun değil.

Zamanınızı da paranızı da boşa harcamamanız için size en uygun fiyatlarlar hizmet sunuyoruz. Yılın 365 günü sizin için ara vermeden çalışıyoruz. Yeter ki siz yolda kalmayın! Yolculuk esnasında geçirdiğiniz herhangi bir kaza ve ya aracınızın yaptığı herhangi bir arızada, bize konumunuzu göndermeniz yeterli. Size en yakın aracımızı, çok kısa süre içerisinde hizmetinize sunuyoruz.

Tek bir numaradan İstanbul’un her yerinden bize ulaşabilirsiniz. İstanbul’un neresinde olursanız olun +90(532) 666 15 74 numaralı telefonu aramanız yeterli. Size en yakın aracımız hizmetinize sunulacaktır. Cebinizi koruyan uygun fiyatlarla sizlere hizmet veriyoruz. Günün her saatinde bizi arayarak hizmet talep edebilirsiniz. Otomobil, hafif ticari ve ticari araçların tamamı için çekici hizmeti vermekteyiz. Arıza ve ya trafik kazası durumunda bizi aramanız yeterli. En kısa sürede yanınızda olacağımızdan emin olabilirsiniz.

    Call Now Button05326661574 - Hemen Teklif Al