Konumunuza Göre Kurtarıcı

Yazılı ve görsel medyada çıkan haberlerden takip ettiğimiz kadarıyla  yapay zeka çalışmaları ile ilgili bir çok proje ve ürünü görebiliyoruz. Bizlerde gelişen ve büyüyen bu sektörde müşteri ve kullanım odaklı olarak sizlere hizmet etmenin yöntem ve araçlarını geliştirmeyi hedefliyoruz. Bunun için taleplerinize en kısa sürede çözüm üreten uygulama ve yazılımları geliştirmeye devam ediyoruz.

Müşterilerin kullanmış oldukları akıllı telefonları da göz önünde bulundurarak daha hızlı hizmet almalarına yönelik olarak uygulamalar geliştiriyoruz. Seyahatiniz esnasında oluşabilecek bir sorunda ne yapacağınızı bilememek yerine ne yapacağınızı bilmek kadar güzel bir duygu olamayacağını düşünüyoruz.

Bazı araç sahipleri yola çıkmadan tedbirlerini önceden almak isterler. Bazıları ise bunu aylar ya da yıllar öncesinden hazır bir şekilde tutmak isterler. Firma olarak kurtarıcı hizmeti almak için herhangi bir şekilde farklı alternatifleri aramanıza gerek kalmadan günün herhangi bir anında çağrı merkezimizi arayarak bu hizmeti talep etmenize olanak sağlıyor.

Uzun yıllardan beri İstanbul’da faaliyetlerine devam eden Oto Çekiciniz bu Ar-Ge ve inovasyon sürecinde Konumunuza Göre Kurtarıcı yönlendirerek vak’alara hızlı bir şekilde müdahale edilmesini sağlıyor. Bu sayede araç sahiplerine hızlı ve yerinde hizmet almanın ayrıcalığını sunuyoruz.

    Call Now Button05326661574 - Hemen Teklif Al